„By leczyć ciało ludzkie, konieczna jest wiedza o całości zjawisk”

Hipokrates

Klinika Leczenia Bólu Głowy to pierwszy w Wielkopolsce ośrodek, który oferuje kompleksowe podejście do problemu bólu.

Rozpatrywanie każdego przypadku rozpoczyna się od wnikliwego, min. 40-minutowego wywiadu, podczas którego analizowany jest zarówno stan fizyczny pacjenta, jak i czynniki psychiczne, czy tryb życia jaki prowadzi. Zlecamy dodatkowe badania i analizy, by jak najlepiej poznać źródło bólu i pracować nad jego złagodzeniem używając wszystkich możliwych opcji.

Nasz specjalista


dr Daniel Lubiński

kończył Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Zawodowo pracuje jako lekarz neurolog. Posiada fachową wiedzę z zakresu neurologii, zdobytą dzięki wieloletniej pracy w szpitalach i klinikach. Specjalizuje się w terapii pacjentów za pomocą toksyny botulinowej typu A (botoksem), która efektywnie wspomaga leczenie różnego rodzaju bólów głowy.

Nasza placówka

Medic-r

ul. Poznańska 3
60-846 Poznań

Przychodnia Medic-r powstała w styczniu 2012 roku, umożliwiając Państwu dostęp do uznanych lekarzy specjalistów. Doświadczenie naszych lekarzy i stosunek do Pacjenta gwarantują najwyższy poziom świadczeń zdrowotnych.
Zaprojektowana przez młody zespół architektów placówka to miejsce, w którym ochronę zdrowia traktujemy na równi z szacunkiem dla spokoju i dobrego samopoczucia naszych pacjentów.

Zapraszamy!

Klinika Leczenia
Bólu Głowy

Medic-r
ul. Poznańska 3
60-848 Poznań
medic-r.pl

Rejestracja telefoniczna

61 663 24 54

Kontakt